Przegląd kursu

Cena brutto: 2 700,00 zł

Lokalizacja: Tarnobrzeg
Leda Village Resort
Argalasti – Pelion, Khórto, Greece

Maksymalna liczba uczestników: 40

Termin zakończenia rekrutacji: 01/01/2020
Termin zakończenia rekrutacji: 15/02/2020

Termin rozpoczęcia usługi:  29/05/2020
Termin zakończenia usługi: 05/06/2020

Cel edukacyjny

TYDZIEŃ RÓWNOWAGI CIAŁA I UMYSŁU

Tym razem zabieramy was do GRECJI 🙂

Do kolebki kultury, języka, teatru, do kryształowo czystych wód morza Egejskiego, smacznego i zdrowego jedzenia, słońca, pięknych dzikich plaż, greckiej muzyki i wszystkiego tego z czego Grecja słynie. Wybrane przez nas miejsce pobytu to zaciszna otulona górami i morzem wioska na Półwyspie Pilion, gór w które greccy bogowie przyjeżdżali na wakacje. A do dnia dzisiejszego popularne miejsce dla rodowitych Greków. Wyjątkowość gór Pilio polega na ich niesamowitych pejzażach mieszanki gór i morza, pełne starych greckich unikatowych wiosek z kamienia, specyficznej i jednolitej architektury budynków, czystością powietrza, bogactwem szlaków pieszych, ziół, drzewek oliwnych i słońca.
Nasz program pełen będzie niespodzianek 😉
Codzienne lekcje Pilatesu, wykłady dietetyczne i inne towarzyszące temu wyjazdowi niespodzianki nie będą w jednym, stałym miejscu lecz codziennie gdzie indziej. Wędrując po Pilio, będąc codziennie na innej plaży, zrywając greckie zioła, zwiedzając urokliwe miejsca, smakując greckich potraw i przekąsek 😉

* Wygodne buty, mata, ręcznik, plecak i pozytywna energia to niezbędne akcesoria naszego wyjazdu !!!

* Posłuchacie o diecie długowieczności, która ma swoje korzenie w Grecji. W jej skład oczywiście wchodzi wino, którego zakosztujemy w okolicznej winnicy:)
* Grecja obfituje we wspaniałe zioła, dowiecie się jak je zastosować i jak dobroczynny wpływ mają na nasze zdrowie.
* Wykonamy kosmetyki, które użyjemy przed i po kąpieli morskiej i słonecznej, aby zrewitalizować naszą skórę i włosy.
* Wykonamy biżuterię nasączona olejkami eterycznymi, która będzie przywoływać wspomnienia po powrocie do domu.
* Pojedziemy na plażę, gdzie jest naturalne źródło glinki. Wykonamy na jej bazie maseczki i dowiemy się jak możemy na co dzień stosować ten drogocenny surowiec w domu.
* Każda z uczestniczek będzie miała możliwość wybrania jednego masażu, który jest wliczony w koszt wyjazdu. Wykona go towarzysząca nam na wszystkich wyjazdach Monika Janczyk.
* Stretchingi przy zachodzie słońca
* Wieczór z grecką muzyka i tańcami
* Wypad do Volos

Za dodatkowa opłatą na miejscu :
* masaż LOMI LOMI
* rejs po morzu na najbliższe wyspy Skiathos, Skopelos, Alonisos

Przygotowaliśmy dla państwa program zawierający lekcje pilatesu pod okiem profesjonalistki metody Pilates po Kalifornijskim Instytucie Body Art and Science International, najbardziej prestiżowej szkoły Pilatesu na świecie – GRETY POLAŃSKA MOIDINI

Zagadnieniami diety, ziołolecznictwa, aromaterapii zajmie się JUSTYNA STĘPNIEWSKA, dietetyk kliniczny, propagatorka życia w stylu eko.

Masażem zajmie sie MONIKA JANCZYK, zwolenniczka holistycznego podejścia do życia, z nastawieniem na relaks i dobre samopoczucie. Prowadzi Holistyczne Day Spa Via Essencja.

TERMIN WYJAZDU :
29 maja do 5 czerwca 2020

MIEJSCE :
Grecja, Półwysep Pilion, miejscowość Chorto

CEL :
Totalny relaks, doładowanie energii, wzmocnienie ciała i umysłu

REJESTRACJA/ZAPISY :
Rezerwacji proszę dokonywać drogą mailową na adres : info@gretaspilates.com lub justyna.stepniewska@biolook.pl a także przez messengera

CENA :
2.700 zł
Koszt pobytu obejmuje nocleg, śniadanie, obiadokolacje, możliwość korzystania ze wszystkich dodatkowych atrakcji hotelu typu basen, mini golf, korty tenisowe itp ), grecki wieczór, warsztaty dietetyczne, lekcje pilates, wybrany masaż

( Zaliczkę w wysokości 1 tys zł prosimy o wpłatę do 15 lutego ) na niżej podany nr konta )
mbank
68 1140 2004 0000 3702 7735 2157

PO STRONIE UCZESTNIKÓW :

Uczestnicy naszych wakacji zobowiązani są do indywidualnego zakupu biletów lotniczych. Proponujemy lot liniami Ryanair z Modlina (bilet można kupić na oficjalnej stronie Ryanair)
Warszawa – Saloniki lot FR1003, 29.05.2020 godz. 9.30
Saloniki – Warszawa lot FR1004, 05.06.2020 godz. 13.20

Na miejscu w Salonikach w podgrupach 4, 5 osobowych wynajmiemy male, ekonomiczne auta, których koszt jest niewielki a dzięki którym będziemy mogły poruszać się swobodnie po Grecji i po Półwyspie.

Leave a Reply