fbpx
Aktualności

Konta mediów społecznościowych

W firmie Greta Pilates stale dążymy do tego, aby korzystanie z naszych usług było jak najłatwiejsze. Dlatego od dziś można zarejestrować się i zalogować na naszej stronie za pomocą 3 najpopularniejszych kont w mediach społecznościowych. Facebook, Google i LinkedIn!

Nie jest to dostępne tylko dla naszych nowych członków, ale także dla naszych obecnych. Oto kilka zrzutów ekranu tego, czego można się spodziewać.

Nowi członkowie

Aby utworzyć nowe konto w naszej witrynie, możesz przejść do Moje konto lub utworzyć konto podczas procesu zakupu zakupu.

Moje Konto

Zakup Rejestracja

Obecni członkowie

Obecni członkowie mogą połączyć swoje istniejące konto z kontem mediów społecznościowych, przechodząc do Mojego konta, a następnie wybierając Szczegóły konta w lewym dolnym rogu. Połączenie konta jest naprawdę proste, na przykład wystarczy kliknąć link Połącz z Facebookiem. Jeśli jesteś już zalogowany na Facebooku, to wszystko, czego potrzebujesz, w przeciwnym razie musisz zalogować się na swoje konto Facebook, aby zapewnić dostęp.

Połącz konto z Facebookiem

Połączone konto z Facebookiem

Zaloguj sie

Twoje konto w mediach społecznościowych połączone z kontem Pilta w Greta jest naprawdę łatwe do zalogowania. Wystarczy odwiedzić Moje konto, a następnie wybrać konto w mediach społecznościowych, aby uzyskać dostęp.

Leave a Reply