Zasady zwrotu i zwrotu pieniędzy

Dziękujemy za wybranie członkostwa w naszej społeczności w gretaspilates („gretaspilates”, „my”, „nas” lub „nasz”) oraz z następującymi zarejestrowanymi danymi biznesowymi Greta Polanska Moidinis, ul Podmiejska 25/22, Kalisz 62800, Wielkopolski, NIP: 618 137 72 94, REGON: 250857014.

Dziękujemy za zakupy w Greta’s Pilates obsługiwanej przez Greta Polańska-Moidinis. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni zadowolony z zakupu, zachęcamy do zapoznania się z naszymi zasadami dotyczącymi zwrotów. Poniższe warunki dotyczą wszystkich produktów zakupionych u nas.

Interpretacja i definicje

Interpretacja

Słowa, w których pierwsza litera jest pisana wielką literą, mają znaczenie zdefiniowane w następujących warunkach. Poniższe definicje mają takie samo znaczenie, niezależnie od tego, czy występują w liczbie pojedynczej czy mnogiej.

Definicje

Do celów niniejszej Polityki zwrotu i refundacji:

 • Masz na myśli osobę uzyskującą dostęp do Usługi lub korzystającą z niej, firmę lub inną osobę prawną, w imieniu której taka osoba uzyskuje dostęp lub korzysta z Usługi, zależnie od przypadku.
 • Firma (zwana w niniejszej Umowie „Spółką”, „My”, „My” lub „Nasza”) odnosi się do Greta Polanska Moidinis, ul Podmiejska 25/22, Kalisz 62800, Wielkopolski, NIP: 618 137 72 94, REGON: 250857014.
 • Usługa odnosi się do strony internetowej.
 • Strona internetowa odnosi się do Pilta Grety, dostępnego na stronie www.gretaspilates.com
 • Towar odnosi się do przedmiotów oferowanych do sprzedaży w Serwisie.
 • Zamówienia oznaczają prośbę o zakup Towaru od nas.

Twoje prawa do anulowania zamówienia

Jesteś uprawniony do anulowania zamówienia w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Termin anulowania zamówienia wynosi 14 dni od daty otrzymania Towaru lub wyznaczonej przez osobę trzecią, która nie jest przewoźnikiem, obejmującej dostarczony produkt. Aby skorzystać z prawa do odwołania, musisz poinformować nas o swojej decyzji w drodze jasnego oświadczenia. Możesz poinformować nas o swojej decyzji poprzez:

Zwrócimy Ci pieniądze nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy zwracany Towar. Użyjemy takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w Zamówieniu i nie poniosą Państwo żadnych opłat za taki zwrot.

Warunki zwrotów

Aby towary kwalifikowały się do zwrotu, upewnij się, że:

 • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 14 dni
 • Towar jest w oryginalnym opakowaniu

Następujące towary nie mogą zostać zwrócone:

 • Dostawa towarów wykonana zgodnie z twoimi specyfikacjami lub wyraźnie spersonalizowana.
 • Dostawa Towarów, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu, ulegają szybkiemu zepsuciu lub w przypadku upływu terminu ważności.
 • Dostawa Towarów, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i które zostały otwarte po dostawie.
 • Dostawa towarów, które po dostarczeniu, zgodnie z ich charakterem, zostają nierozłącznie połączone z innymi przedmiotami.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu jakiegokolwiek towaru, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu, według własnego uznania.

zwracanie towaru

Ponosisz odpowiedzialność za koszty i ryzyko zwrotu nam towarów. Towar należy wysłać na adres: ul Podmiejska 25/22, Kalisz 62800, Wielkopolski, Polska. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za Towary uszkodzone lub zagubione podczas przesyłki zwrotnej. Dlatego zalecamy ubezpieczoną i śledzoną usługę pocztową. Nie jesteśmy w stanie dokonać zwrotu bez faktycznego otrzymania Towaru lub dowodu otrzymania przesyłki zwrotnej.

Prezenty

Jeśli towary zostały oznaczone jako prezent podczas zakupu, a następnie wysłane bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt prezentowy na wartość Twojego zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego produktu, bon podarunkowy zostanie wysłany do Ciebie. Jeśli Towar nie został oznaczony jako prezent przy zakupie, lub jeśli dawca prezentu wysłał do siebie Zamówienie, aby dać Ci je później, prześlemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej Polityki zwrotów i zwrotów środków, skontaktuj się z nami: